رد کردن لینک ها

ناگفته‌هایی درباره تعمیر فلت تلویزیون ایکس ویژن

تعمیر فلت تلویزیون ایکس ویژن از جمله خدمات نمایندگی‌های مجاز ایکس ویژن هستند که به‌صورت خدمات تعمیر در منزل یا تعمیر در محل توسط تکنسین‌های حرفه‌ای انجام می‌شود. فلت ممکن‌است در اثر آب‌خوردگی، ضربه و نوسانات الکتریکی بسوزد و به تعمیر آن نیاز داشته باشید! پس از تعمیر حتماً نسبت به دریافت ضمانت‌نامه کتبی تعمیر از تعمیرگاه‌های مجاز اقدام کنید.

فلت تلویزیون‌های امروزی بسیار حساس و آسیبپذیر است. معمولاً وارد آمدن برخی ضربات و فشارها صدماتی را به فلت تلویزیون وارد می‌کند که گاهاً قابل تعمیر نیست! همچنین در برخی موارد آب خوردگی‌های دستگاه نیز در بروز نقص و خرابی فلت تاثیرگذار است.

خرابی فلت دارای نشانه‌هایی است که نحوه تشخیص آن در بسیاری از مقاله‌های تخصصی ما اشاره شده‌است که امکان مطالعه آن‌ها را دارید. تعمیر فلت تلویزیون ایکس ویژن نیز طی مقاله‌ها آموزش داده شد و به‌صورت کلی با تعمیرات قطعات حساسی همچون بکلایت آشنا شدید. طی مقاله پیش‌رو قصد داریم که ناگفته‌هایی را درباره تعمیر فلت تلویزیون بیان کنیم.

چگونگی تعمیر فلت تلویزیون ایکس ویژن

تمام امور مربوط به تعمیر فلت در تعمیرگاه‌های تخصصی به‌وسیله تجهیزات و ماشین‌های پیشرفته انجام می‌شود. تعمیرکار تنها یک تکنسین حرفه‌ای و کاربلد است که به‌خوبی عیب را تشخیص می‌دهد و کار با دستگاه بندینگ ماشین را آموخته‌است. تعمیرکار قطعه سوخته را به‌صورت کامل خارج می‌کند و محل قرارگیری فلت سالم را آماده می‌کند. اما ماشین تعمیر فلت تلویزیون ایکس ویژن چگونه کار می‌کند؟!

قسمت‌های مختلفی درون دستگاه بندینگ وجود دارند که تمام امور مربوطه را کنترل می‌کنند و درنهایت باعث چسبیده‌شدن COF می‌شوند. برد مرکزی PCB، لنزهای حرفه‌ای و مدرن نوری یا اپتیکال، کمپرس‌های فشارقوی مخصوص اعمال هوای بسیار داغ و اجزای دیگری همچون نمایشگر دوگانه و برخی از رابط‌های تخصصی گرما دهی در مجموع همکاری ایده‌آلی با یکدیگر دارند.

آیا می‌دانستید؛ سوختن فلت در طولانی‌مدت رخ می‌دهد؟

فلت در اثر اتفاقاتی مانند ضربات فیزیکی یا آبخوردگی دچار آسیب می‌شود؛ اما سوختگی فلت امری نیست که به‌راحتی رخ دهد. درواقع هر گونه صدمه‌ای که به فلت وارد می‌شود؛ در ابتدا به‌صورت اتصال‌هایی در پایه قطعه صورت می‌گیرد. اتصالی به‌صورت ماده‌ای شوره مانند در قسمت‌های خراب بروز می‌یابد. زمانی‌که کاربر متوجه خرابی رخ‌داده نشود و اقدامی جهت تعمیر فلت تلویزیون ایکس ویژن نکند، خرابی گسترش می‌یابد.

ماده شوره مانند به مرور زمان از پایه‌ها به بخش‌های داخلی فلت نفوذ پیدا می‌کند و پس از مدتی باعث سوختگی کامل فلت می‌شود. زمانی‌که اطلاعات مناسبی از دستگاه داشته باشید؛ معایب را به‌سرعت تشخیص می‌دهید و از سرایت خرابی جلوگیری می‌شود. اما سهل‌انگاری در این زمینه نه‌تنها باعث سوختن فلت می‌شود بلکه به مرور زمان باعث خرابی در پنل یا صفحه نمایش یا بردهای داخلی تلویزیون می‌شود.

نوسانات الکتریکی؛ عامل کشنده فلت تلویزیون!

عوامل مذکور تنها دلایلی نیستند که باعث خرابی فلت می‌شوند. گاهی بروز نوسانات برق باعث می‌شود که اختلالات زیادی در دستگاه مخصوصاً قطعات الکتریکی مانند فلت ایجاد شود! اگر فلت تلویزیون را از نزدیک دیده باشید؛ برخی خطوط روی آن قرار گرفته‌اند که مسیرهای ارتباطی به‌صورت الکترونیکی هستند. ممکن‌است طی نوسان و عبور جریان زیاد از مدار؛ ارتباطات الکتریکی روی فلت قطع شود.

در این‌صورت میزان خرابی به‌اندازه‌ای است که قابل جبران نیست و تعمیرکار مجبور به تعویض فلت می‌شود. البته گاهی نیز اختلال بر اثر آب‌خوردگی نیز رخ می‌دهد که همان نتایج را در پی دارد. حالا وقت آن است که جهت تعمیر فلت تلویزیون ایکس ویژن به نمایندگیهای مجاز ایکس ویژن و سایر تعمیرگاه‌های مجاز مراجعه کنید.

از تعمیرگاه‌های مجاز و نمایندگی‌های ایکس ویژن ضمانت‌نامه تعمیر دریافت کنید!

یکی از جدیدترین خدماتی که در تمام نمایندگی‌ها و بسیاری از تعمیرگاه‌های مجاز ارائه می‌شود؛ ارائه تضمین کتبی به مصرف‌کنندگان است. طی ضمانت‌نامه‌ای که به مشتریان اعطا می‌شود؛ طی مدت‌زمان محدودی امکان ارجاع دستگاه خراب و معیوب به تعمیرگاه وجود دارد!

درواقع اگر ۱۵ روز پس از تعمیر فلت تلویزیون ایکس ویژن، همچنان دستگاه دچار ایراد باشد؛ شرکت مسئولیت آن را قبول می‌کند. بنابراین بدون پرداخت هرگونه مبالغ اضافه‌ای امکان تعمیر مجدد دستگاه را دارید. تکنسین‌های فعال در نمایندگی‌ها و تعمیرگاههای مجاز به مصرف‌کنندگان و مشتریانی که از خدمات آن‌ها استفاده می‌کنند؛ اطمینان می‌دهند که از کیفیت مناسبی برخوردار هستند.

بر این اساس هرگونه خرابی احتمالی و عدم تعمیر فلت تلویزیون ایکس ویژن را به عهده می‌گیرند و عملیات تعمیر را مجدداً انجام می‌دهند. بنابراین حتماً به مراکز معتبر و حرفه‌ای مراجعه کنید و پس از تعمیر حتماً درخواست ضمانت‌نامه کتبی داشته باشید! این مساله نکته‌ای است که کمتر کسی از مشتریان از آن آگاهی دارد!

تعمیر در محل؛ جز لاینفک تعمیرگاه‌های تخصصی و معتبر

امروزه خدمات تعمیر در محل یا تعمیر در منزل جز جدایی‌ناپذیری از خدمات ارائه‌شده توسط تعمیرگاه‌های تخصصی است. تعمیر در محل از جهات زیادی برای شما سودمند است از جمله:

  • کاهش هزینه‌های حمل‌ونقل
  • جلوگیری از اتلاف وقت
  • عدم جابجایی تلویزیون و بروز آسیب کمتر
  • بهره‌مندی از خدمات شبانه‌روزی

بنابراین معقولانه‌ترین روش جهت تعمیر فلت تلویزیون ایکس ویژن، استفاده از خدمات تعمیر در محل است که سودمندی‌های بسیاری را نصیب شما می‌کند. تقریباً تمام نمایندگی‌ها و عمده تعمیرگاه‌های مجاز همچون مراکز تعمیر ما از خدمات تعمیر در منزل بهره می‌برند. بنابراین هر ساعت از شبانه‌روز که با مشکلی مواجه شدید؛ جهت تعمیر دستگاه با شماره‌های ما تماس بگیرید.

در چه صورتی تعمیر در پشتیبان منزل انجام نمی‌شود؟

امکان درخواست تعمیر در منزل به‌صورت آنلاین و از طریق شماره‌های پشتیبانی قابل دسترس است. پس از مشاوره‌های تلفنی با تکنسین‌های ما ممکن‌است تشخیص متخصصان این‌گونه باشد که به دلیل حساسیت بالای تعمیر فلت تلویزیون ایکس ویژن، امکان تعمیر در منزل وجود ندارد.

از طرفی ممکن است در مرحله مشاوره، موضوع مشخص شود و تعمیرکار هنگام کار با دستگاه متوجه حساسیت بالای تعمیر شود. همچنین ممکن است قطعه مورد نیاز تکنسین در اختیار او نباشد. در تمام شرایط امکان انجام تعمیر در محل وجود ندارد و تکنسین امور را به کادر ترابری واگذار می‌کند. پرسنل کادر ترابری وظیفه دارند که دستگاه را به‌صورت کاملاً رایگان به شرکت حمل کنند.

پس از انجام تعمیرات و تعویض فلت به‌طور کامل، کارکنان ترابری بار دیگر دستگاه را به آدرس منزل ارجاع می‌دهند. توجه داشته باشید که تمام هزینه‌های حمل‌ونقل دستگاه رایگان است و نیازی به پرداخت هزینه‌ای ندارید!

تعمیر فلت تلویزیون ایکس ویژن در یک نگاه!

در طول مقاله تلاش کردیم که شما را با ناگفته‌هایی که تا به حال درباره تعمیر فلت تلویزیون ایکس ویژن مطرح نشده‌است؛ آشنا کنیم. امکان بهره‌مندی از خدماتی مانند ضمانت‌نامه تعمیر، نحوه کار بندینگ ماشین، خدمات تعمیر در محل را بازگو کردیم. همچنین مدت‌زمانی که جهت نجات فلت خود فرصت دارید را شرح دادیم.

اگر با مشکلی در خصوص فلت تلویزیون مواجه هستید؛ همین حالا با شماره‌های پشتیبانی ما تماس بگیرید! پس از مشاوره تخصص با تکنسین‌های مجرب ما امکان بهره‌مندی از تمام خدمات از جمله تعمیر در محل نیز وجود دارد. همچنین امکان ثبت درخواست بهصورت آنلاین نیز وجود دارد.

به گفتگو بپیوندید