رد کردن لینک ها

خدمات تخصصی تعمیرات تلویزیون

ما همراه همیشگی شما به هنگام خرابی تلویزیون تان هستیم. همین حالا درخواست تعمیرات خود را با اطمینان خاطر ثبت کنید!

و یا با شماره (02166358338) (09120837021) تماس بگیرید.

اگر از طرفداران و خریداران تلویزیون های سونی باشید می دانید که کیفیت تصویر خیره کننده و کیفیت بسیار بالای ساخت تلویزیون های سونی، دو عامل برجسته و مهم در انتخاب شما هستند. این برند معتبر هیچ گاه کیفیت را فدای سود بیشتر نکرد و در سالیان فعالیت خود همواره به حفظ کیفیت محصولات تولیدی خود اندیشید.

تلویزیون های LCD  و LED سونی نیز با این که از بهترین کیفیت ساخت و مونتاژ بهره می برند، همانند هر وسیله برقی دیگر باز هم در استفاده طولانی مدت دچار استهلاک شده و نیاز به تعمیر پیدا می کنند و یا در اثر استفاده ناصحیح دچار شکستگی، آبگرفتگی و یا سوختگی قطعات می شوند.

در این زمان است که نقش اعتماد به یک مرکز تعمیر و عیب یابی معتبر بیش از پیش پر رنگ می شود، چرا که با توجه به رشد مراکز تعمیر و خدمت رسانی غیرمجاز ممکن است متقاضی تعمیر تلویزیون در دام افراد سودجو قرار بگیرد و به ناچار هزینه های هنگفتی را جهت سلامت تلویزیون خود بپردازد.

عیب یابی و تعمیرات تلویزیون سونی

مهندسین و تکنسین های متخصص تشکیل دهنده کادر فنی تعمیر تی وی علاوه بر داشتن مهارت و دانش به روز، از تجربه و سابقه طولانی در زمینه عیب یابی، تعمیر و ارائه خدمات تعمیرات تلویزیون سونی برخوردار هستند و شما بدون کوچک ترین نگرانی و تردید می توانید تلویزیون سونی خود را به تیم فنی تعمیر تی وی بسپارید و در کوتاه ترین زمان بهترین نتیجه را مشاهده نمایید.

شایان ذکر است که ارائه خدمات عیب یابی و تعمیرات تیم فنی تعمیر تی وی، منحصر به مدل خاصی از محصولات سونی نمی شود و تمامی تلویزیون های تولیدی این برند را نظیر LCD، OLED، پلاسما و … را در بر می گیرد.

 

تعمیر تلویزیون پلاسما سونی

پلاسما های تولیدی سونی عمدتا در استفاده طولانی مدت، دچار مشکلاتی نظیر افت کیفیت صدای خروجی و کاهش کیفیت و وضوح تصویر خواهند شد. تیم فنی تعمیر تی وی قادر است تا با سرعت و دقت بالا کار عیب یابی تلویزیون پلاسما سونی را انجام داده و با نهایت کیفیت تعمیرات پلاسما سونی را انجام دهد.

 

تعمیر تلویزیون اولد سونی

اگر تلویزیون اولد سونی شما دچار نقص فنی شد و یا حس کردید عملکرد گذشته را ندارد هرگز خود سرانه اقدام به دستکاری و تعمیر آن نکنید چرا که این کار می تواند علاوه بر عدم حل شدن ایراد به وجود آمده، ایراد دیگری را نیز به تلویزیون اولد شما تحمیل نماید و این کار شما باعث پرداخت هزینه های تعمیراتی بیشتر شود.

جهت عیب یابی اصولی و دقیق تلویزیون اولد سونی، به کادر مجرب و با تجربه تعمیر تی وی اعتماد نمایید و با کارشناسان فنی این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

تعمیر ال ای دی و ال سی دی سونی

به دلیل تمرکز مختصصین فنی تعمیر تی وی بر روی تلویزیون LED و تلویزیون LCD سونی، خدمات مربوط به عیب یابی و تعمیرات تمامی مدل های تولید شده ال سی دی و ال ای دی سونی در این مجموعه با سرعت بالا و نهایت کیفیت انجام می پذیرد.

مشکلاتی نظیر سولفاته شدن و نقص فنی در فلت پنل تلویزیون سونی، آب گرفتگی، پرش تصویر، به هم ریختگی رنگ، شکستگی پنل تلویزیون و … همگی به دست توانمند تیم فنی تعمیر تی وی قابل رفع است.

تامین و تعویض قطعات تلویزیون سونی

یکی از خدمات برجسته و بسیار مهم و کاربردی تعمیر تی وی، تامین قطعات اورجینال و اصل سونی است. مهندسین و متخصصین فنی تعمیر تی وی در مرحله نخست تعمیرات، تمامی همت خود را به کار می گیرند تا در صورت تعمیر پذیر بودن قطعات به کار رفته در تلویزیون شما از تعویض آن خود داری نمایند.

چنان چه قطعه معیوب دستگاه شما، شرایط تعمیر را دارا نباشد باید به ناچار آن را تعویض نمود که تعمیر تی وی قادر است قطعات معیوب تلویزیون سونی را با قطعات اصل و اورجینال تعویض نماید و از این حیث به شما تضمین دهد.

آشنایی با ایرادات رایج تلویزیون سونی

در این قسمت از مقاله قصد داریم تا شما را با ایرادات و مشکلات متداول رخ داده در تلویزیون های سونی آشنا سازیم.

چشمک زدن چراغ تلویزیون سونی

یکی از آپشن های جالبی که سونی بر روی تلویزیون های خود قرار داده است، چشمک زدن چراغ جاو تلویزیون های این برند است که به شما هشدار می دهد که دستگاه با ایرادی رو به رو شده و نیاز به رفع مشکل است.

در این حالت، تلویزیون سونی شما روی حالت استند بای تنظیم می شود. جالب است بدانید که مهندسین و طراحان سونی پا را فراتر گذاشته اند و زبان خاصی برای هشدار تلویزیون به شما طراحی کرده اند. چشمک زدن چراغ تلویزیون سونی می تواند با بروز هر مشکل متقاوت، دارای تعداد متفاوتی باشد و به این شکل تلویزیون به شما بفهماند که کدام قطعه ایراد پیدا کرده است و خطا در عملکرد تلویزیون مربوط به کدام بخش است.

فرآیند هشدار تلویزیون سونی به این شکل است که در زمان بروز ایراد در یکی از اجزا یا بردها، پس از فرمان روشن شدن توسط شما، تلویزیون به صورت خودکار وارد حالت استند بای شده و چراغ قرمز جلوی آن چندین باز چشمک می زند. پس از گذشت چند ثانیه، مجدد دستگاه شروع به چشمک زدن می کند.

سونی برای هر کدام از مدل های تولیدی خود، تعداد متفاوتی چشمک زدن را مشخص کرده است که شما با شمردن تعداد چشمک ها و دانستن مدل دقیق تلویزیون سونی خود می توانید از مشاوران و متخصصین تعمیر تی وی مشاوره گرفته و علت بروز ایراد را جویا شوید.

نا گفته نماند که یک سری از این چشمک زدن ها در تمامی مدل ها مشترک است و نشان از بروز ایرادی مشترک در همه مدل های تولیدی برند سونی می دهد که در ادامه آن ها را شرح خواهیم داد :

چشمک زدن چراغ تلویزیون سونی : دو بار چشمک 

در این حالت تلویزیون به شما هشدار می دهد که در قطعه پاور دستگاه، خطایی رخ داده است.

چشمک زدن چراغ تلویزیون سونی : سه بار چشمک 

این حالت زمانی رخ می دهد که تلویزیون سونی شما در مین برد دچار مشکل شده باشد و یا خطایی در برد پاور آن رخ داده باشد.

چشمک زدن چراغ تلویزیون سونی : چهار بار چشمک

این حالت بیشتر مربوط به بروز خطاهای نرم افزاری تلویزیون سونی است امادر مواردی هم دیده شده است که برد درایور بک لایت علت بروز این خطا گزارش شده است.

چشمک زدن چراغ تلویزیون سونی : پنج بار چشمک 

رایج ترین و متداول ترین تعداد چشمک در بروز خطا، پنج بار است که نشان از بروز ایراد در برد تی کان و پنل تلویزیون است.

به هم ریختگی تصویر و پخش رنگ در تلویزیون سونی

این ایراد یکی از شایع ترین ایرادات مربوط به نمایشگرهای تولیدی برند سونی است. بروز این مشکل در صفحه نمایشگر متفاوت است، از حالت پخش رنگ به صورت رنگین کمانی از رنگ گرفته، تا بروز یک خط افقی یا عمودی بر روی تصویر، همگی مربوط به ایراد در صفحه نمایش می شود.

عموما علت ایجاد این مشکل مربوط به بروز نقص فنی در عملکرد بک لایت ها، مین برد، قطعه منبع تغذیه و یا حتی اینورتور دستگاه است.

قطع شدن تصویر در تلویزیون سونی

در برخی موارد تلویزیون های ال ای دی  و ال سی دی سونی دچار قطع تصویر می شوند. علت بروز این ایراد معمولا ایجاد نقص در مدار بک لایت و یا خطا در بخش T CON دستگاه است.

سخن پایانی در رابطه با تعمیر تلویزیون شما

تعمیر مشکلات ناشی از خاموشی ناگهانی تلویزیون سونی و چشمک زدن چراغ جلو آن، تعمیرات  قطعی صدای تلویزیون سونی، رفع مشکل نگاتیو شدن و ایجاد حالت نویز روی تصویر، اصلاح عدم جستجوی کانال و خرابی تیونیگ تیونر، عیب ‌یابی علت داغ کردن بیش از حد آی سی ورتیکال و رفع آن و دیگر مشکلات پیش آمده در تلویزیون شما به سادگی توسط کادر مجرب تعمیر تی وی قابل شناسایی، عیب یابی و تعمیر است.

کادر مجرب و کارآزموده تعمیر تی وی علاوه بر در اختیار داشتن تجهیزات و دستگاه های روز دنیا، توانسته است عیب یابی و تعمیرات انواع تلویزیون های موجود در بازار را مطابق با استانداردهای جهانی انجام داده و در سالیان فعالیت و خدمات رسانی خود، همواره کیفیت و سطح بالای ارائه خدمات را حفظ نموده و اعتماد متقاضیان را بیش از پیش جلب نماید.

تعمیر تی وی با امکان سرویس دهی به مناطق مختلف در استان تهران می تواند در سریع ترین زمان ممکن تلویزیون سونی شما را عیب یابی کند و فرآیند تعمیر آن را با سرعت و نهایت دقت انجام دهد.

مشاوره رایگان با کارشناسان تعمیر تی وی

در انتها تعمیر تی وی توصیه می کند که چان چه در عملکرد کلی تلویزیون سونی خود نقص و ایرادی مشاهده کردید، از دستکاری آن پرهیز کرده و با شماره 7021 083 (0912) تماس برقرار نمایید و به صورت رایگان مشکل پیش آمده را شرح دهید و نقص فنی را با کارشناسان فنی تعمیر تی وی در میان بگذارید.

 

مشکل قطع شدن صدای تلویزیون سونی

گاهی اوقات با اینکه تلویزیون به طور طبیعی روشن می شود، اما می بینیم که صدایی از تلویزیون خارج نمی شود. در ابتدا فکر می کنیم مشکل از کنترل تلویزیون هست و به جان کنترل می افتیم اما بعد که می بینیم توفیقی حاصل نشد، به سراغ دکمه های لمسی که روی بدنه تلویزیون تعبیه شده است می رویم ولی باز می بینیم که پیشرفتی حاصل نمی شود. البته ممکن است پس از چند لحظه صدای تلویزیون درست شود، اما در دفعات بعدی، دوباره این مشکل پیش بیاید و رفته رفته مدت زمان وصل شدن صدای تلویزیون با تاخیر بیشتری صورت گیرد.  ( تعمیر تیوی نماینده رسمی تعمیر تلویزیون سونی در تهران و کرج).

به طور کلی قطع شدن صدای تلویزیون ممکن است به دلایل سخت افزاری یا نرم افزاری باشد.

 

خرابی صدای تلویزیون به دلیل مشکلات نرم افزاری

درحالتی که مشکل نرم افزاری باشد، در بهترین حالت اتفاقی که افتاده است این است که به طور غیرعمدی، دستکاریی های روی تلویزیون انجام شده است که موجب به هم خوردن تنظیمات صوتی تلویزیون شده است که در این حالت توصیه می شود اقدام به ریست کردن تنظیمات تلویزیون نموده و تنظیمات آن را به حالت پیش فرض برگردانید. در صورتی که زبان انگلیسی شما تعریف چندانی نداشته باشد، بهتر است ابتدا زبان تلویزیون را به فارسی تغییر دهید تا بتوانید در این زمینه بهترعمل کنید.