رد کردن لینک ها

نمایندگی تعمیرات سامسونگ

مجموعه تعمیر تی‌وی با کادری مجرب و حاذق، از مراکز مجاز نمایندگی تعمیرات سامسونگ است. کارشناسان و مهندسین باتجربه مجموعه نه تنها همواره در تلاش هستند که خدمات باکیفیت ارائه دهند بلکه با عیب‌یابی دقیق، عملکرد دستگاه به سرعت به حالت اول برمی‌گردانند. بهتر است در صورت بروز هرگونه اختلال و مشکل در وسایل الکتریکی سامسونگ با مجموعه تعمیر تی‌وی تماس بگیرید تا مشاوره دریافت کنید.

محصولات شرکت سامسونگ

در ابتدا تولید و عرضه محصولات سامسونگ در شرکت الکترونیکس کره شروع شد اما تولید محصولات با کیفیت و ارائه خدمات قابل قبول سبب استقبال بی‌نظیر کاربران و مشتریان شد. در حال حاضر محصولات الکتریکی این برند معتبر دنیای دیجیتال در یک شرکت چندملیتی تولید می‌شود و سالهاست که جز پیشتازان عرصه الکترونیک و فناوری اطلاعات قرار دارند. سامسونگ در سال ۲۰۰۵ نیز عنوان بهترین برند تولیدی لوازم برقی را توانست از آن خود کرد.

تاریخچه شرکت سامسونگ

بیونگ ‌چول‌لی‌موس  از برند سامسونگ در سال ۱۹۳۸ رونمایی کرد. اگرچه هدف این شرکت در ابتدا تولید و صادرات غذا، ماهی خشک و آرد بود اما کم کم توانست راه خود را به سمت سایر کسب و کارها نیز باز کند. ورود سامسونگ به عرصه محصولات الکترونیک در سال ۱۹۶۹ اتفاق افتاد.

سال ۱۹۷۰ را که سامسونگ توانست نخستین تلویزیون سیاه و سفید خود را به مشتریان عرضه کرد، نقطه عطفی در تاریخ این شرکت پر طرفدار عنوان می‌کنند.

اگرچه سایر محصولات سامسونگ (موبایل، تبلت، ماشین لباس‌شویی و…) بین بسیاری از کشورها بسیار محبوب هستند. اما تلویزیون‌های هوشمندی که از سال ۲۰۱۳ تاکنون در بازار در دسترس مردم هستند به خوبی توانسته‌اند لذت تماشا برنامه‌های تلوزیونی را برای کاربران دوچندان کنند و پرچمدار این برند لقب بگیرند.

دلایل استقبال از محصولات سامسونگ

رشد و شکوفایی برند سامسونگ در بازار جهانی به دلیل ارائه خدمات و امکانات بسیاری است که به کاربران می‌دهد. از دلایل محبوبیت سامسونگ می‌توان طراحی زیبا، ارائه خدمات پس از فروش، کیفیت ساخت بالا و… اشاره کرد. تولید و عرضه محصولات بسیار زیبا و باکیفیت همواره این برند را در صدر جدول پرفروش‌ترین محصولات بازار قرار داده است.

شعار برند سامسونگ

شرکت سامسونگ و کادر آن شعار “الهام بخش جهان باش، آینده را خلق کن” را سرلوحه کار خود قرار داده‌اند. شاید به همین دلیل است که محصولات باکیفیت و متنوع سامسونگ به خوبی توانسته‌اند نیازهای زندگی دیجیتال امروزی را برطرف کنند و لذت زندگی را برای همگان صدچندان کنند. با محصولات سامسونگ دستیابی به آینده‌ای هیجان‌انگیز و هوشمند دور از انتظار نیست.

مجموعه تعمیر تی‌وی مرکز مجاز تعمیرات سامسونگ

از مراکز استاندارد در زمینه تعمیر محصولات الکتریکی به‌ویژه تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ، مجموعه تعمیر تی‌وی است. مدیریت قوی و کادری مجرب از بهترین متخصصان و تعمیرکاران به خوبی با محصولات سامسونگ آشنا هستند و می‌توانند با استفاده از امکانات و تجهیزات پیشرفته خدمات قابل قبولی به کاربران ارائه کنند.

حضور مشتریان ثابت و چندساله برای نصب و تعمیر سایر وسایل الکتریکی سامسونگ مانند لباس‌شویی، ظرفشویی، یخچال‌فریزر، تلویزیون و… گواه علم و تبحر بالای این مجموعه است.

قسمت امور مشتریان مجموعه تعمیر تی‌وی

در هر مرکز استانداردی باید بخشی برای رسیدگی به نظرات و شکایات مشتریان باشد. در مجموعه تعمیر تی‌وی نیز عملکرد کارکنان در نصب و تعمیرات سایر وسایل الکتریکی به ویژه سامسونگ توسط مدیریت با جدیت پیگیری می‌شود. اگرچه همواره تلاش مجموعه در ارائه خدمات باکیفیت و رضایت مشتریان است اما در صورت نارضایی به سرعت نیرو اعزام می‌شود تا عیب‌یابی مجدد صورت بگیرد و رضایت مشتری جلب شود.

چرا باید برای تعمیرات محصولات سامسونگ به مجموعه تعمیر تی‌وی مراجعه کرد؟

  • مشتریان و کاربران در صورت بروز مشکل در محصولات الکتریکی به ویژه در برند سامسونگ می‌توانند برای دریافت مشاوره تماس بگیرند.
  • سرعت پیگیری در عیب‌یابی و تعمیرات محصولات سامسونگ بسیار بالا است.
  • اگرچه همواره خدمات باکیفیت برای تعمیرات سامسونگ ارائه می‌شود اما هزینه با تعرفه قیمتی پایین و به صرفه است.
  • همواره مجموعه و کادر مجرب آن در تلاش است که رضایت مشتریان در تعمیرات سامسونگ جلب کند.
  • ارزیابی دقیق و کارشناسانه برای شناسایی علت مشکل در محصولات سامسونگ صورت می‌گیرد.
  • در تعمیرات و عیب‌یابی محصولات سامسونگ فقط قطعات اورجینال به کار می‌‌رود.
  • ارائه خدمات سامسونگ به سرعت و در کوهتاهترین زمان صورت می‌گیرد.
  • فاکتور برای تمامی خدمات محصولات سامسونگ صادر می‌شود.
  • کادری مجرب و حاذق تعمیرات سامسونگ به عهده دارند.
  • علاوه بر تجربه و توانمندی کارکنان و کارشناسان مجموعه، امکانات و تجهیزات پیشرفته برای تعمیرات سامسونگ فراهم شده است.

سخن پایانی

در حال حاضر قیمت سایر محصولات الکتریکی به ویژه تلوزیون‌های سامسونگ در بازار بسیار بالا است. در صورت بی‌توجهی به شرایط نگهداری آن، آسیب و اختلال در عملکرد آن دور از انتظار نیست. البته جای نگرانی نیست مجموعه تعمیر تی‌وی با کادری از کارشناسان و افرادی متخصص می‌توانند نه تنها علت آن را شناسایی کنند بلکه تعمیر و تعویض قطعات نیز به سرعت انجام دهند تا مشکل برطرف شود.

به گفتگو بپیوندید