رد کردن لینک ها

چرا باید به نمایندگی‌های مجاز تعمیر تلویزیون ال جی اعتماد کنیم؟

نمایندگی‌های مجاز ال جی از جمله تعمیرگاه‌های تخصصی هستند که تعمیر تلویزیون ال جی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهند و خدمات پس از فروش مناسبی را ارائه می‌دهند. تعمیر انواع خرابی‌های رایج تلویزیون خود را به تعمیرکاران و تکنسین‌های تخصصی نمایندگی‌های ال جی بسپارید و از مزایایی همچون گارانتی تعمیر، سرویس‌های دوره‌ای و دیگر خدمات شرکت ال جی استفاده کنید.

زمانی‌که تلویزیون ال جی با مشکلاتی مواجه می‌شود؛ انتخاب‌های زیادی جهت تعمیر تلویزیون برای کاربران وجود دارد! در مقاله پیش‌رو قصد داریم علت‌هایی را که سبب اعتماد مشتریان به نمایندگی‌های مجاز ال جی می‌شود را بررسی کنیم.

خدمات مختلفی در نمایندگی‌ها و تعمیرگاههای مجاز محصولات ال جی انجام می‌شود. مراکز علاوه بر فروش محصولات ال جی کارهایی از قبیل خدمات نصب و راه‌اندازی، خدمات پس از فروش، سرویس تعمیر در محل و تیم‌های مخصوص تعمیر تلویزیون ال جی را انجام می‌دهند. بنابراین اگر به دنبال مرجعی معتبر جهت سپردن تلویزیون ال جی هستید؛ بهتر است آن را به محل امنی بسپارید!

تعمیر تلویزیون ال جی در نمایندگی‌ها؛ کار را به دست کاردان بسپارید!

از مهم‌ترین مزیت‌هایی که تعمیرکاران و تکنسین‌های نمایندگی‌ها را از دیگر مراکز تعمیر متمایز می‌کند؛ تجربه‌ای است که تکنسین‌ها در تعمیر تلویزیون ال جی و مدل‌های مختلف آن دارند. درواقع تکنسین‌ها همواره تمام تمرکز خود را جهت تعمیرات مدل‌های مختلف تلویزیون‌های ال جی گذاشته‌اند و تقریباً تمام ترفندهای کار را می‌شناسند.

بنابراین با مراجعه به نمایندگی‌ها، تکنسین‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن، خرابی را تشخیص می‌دهند و امکان برطرف‌کردن آن را دارند. از طرفی با مراجعه به مراکز نمایندگی امکان بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه را خواهید داشت. بنابراین مزیتهای مراجعه به نمایندگیهای ال جی که در ایران به نام گلدیران شناخته می‌شود؛ به شرح زیر است:

 • بهره‌مندی از تخفیف‌ها و پرداخت هزینه‌های مقرون‌به‌صرفه
 • اطمینان از اورجینال بودن قطعات؛ در صورتی که تلویزیون نیاز به تعویض قلعه داشته باشد!
 • بهره‌مندی از تجربه و مهارت فوق‌العاده تکنسین‌ها
 • صرفه‌جویی در زمان
 • امکان استفاده از خدمات آنلاین
 • بهره‌مندی از خدمات گارانتی

آیا نمایندگی‌های مجاز ال جی دارای خدمات تعمیر در منزل هستند؟

بسیاری از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر کشور از جمله نمایندگی‌های معتبر ال جی دارای خدمات تعمیر در محل هستند. جهت بهره‌مندی از خدمات تنها کافی است در صورت مواجهه با هر نوع مشکلی در سیستم با شماره‌های پشتیبانی تماس بگیرید.

تکنسین‌های پاسخگو بسیار حرفه‌ای و متخصص هستند و انواع خرابی‌های رایج در تلویزیون‌های ال جی را می‌شناسند. بنابراین با راهنمایی شما و اعلام نشانه‌هایی که در تلویزیون دیده‌اید؛ نوع خرابی دستگاه را به‌صورت خرابی تخمین می‌زنند و بر اساس آن تیم تعمیر در محل را به آدرس مورد نظر اعزام می‌کنند. از طرفی امکان ثبت درخواست انواع خدمات تعمیر تلویزیون ال جی بهصورت آنلاین نیز ممکن است.

تمام افرادی که در کادر تعمیر در منزل هستند؛ از بهترین و مجرب‌ترین کارکنان نمایندگی‌ها هستند و جهت تعمیر تلویزیون ال جی به‌خوبی آموزش دیده‌اند. با یک نگاه ساده به دستگاه، به‌صورت خرابی را تشخیص می‌دهند و با دقت و مهارت بالایی سعی در تعمیر تلویزیون ال جی و قطعات آسیب‌دیده کنند. اگر قطعات داخلی نیاز به تعویض داشته باشد؛ آن را با نمونه‌های اورجینال و قیمت‌های مناسب انجام می‌دهند.

گارانتی تعمیر؛ تضمین‌کننده کیفیت!

نمایندگی‌های مجاز ال جی دارای ضمانت‌نامه‌هایی هستند که از طریق آن کیفیت خدمات خود را تضمین می‌کنند. بنابراین زمانی‌که تعمیر تلویزیون ال جی خود را به دست تعمیرکاران حرفه‌ای مراکز می‌سپارید؛ نگران هیچ چیز دیگری نباشید!

این ضمانت‌نامه زمانی به‌کار می‌آید که مدتی پس از تعمیر، دستگاه دوباره با مشکل مواجه شود! در این صورت نیازی به مراجعه به تعمیرگاه دیگر و هزینه‌های اضافه نیست! تنها کافی است که با در دست داشتن ضمانت تعمیر به نمایندگی‌ها مراجعه کنید! تکنسین‌ها موظف هستند که بدون دریافت مبالغ اضافه‌ای تعمیر تلویزیون ال جی را دوباره مورد ارزیابی قرار دهند و عیوب آن را برطرف کنند.

آیا امکان بهره‌مندی از خدمات نمایندگی‌ها به‌صورت شبانه وجود دارد؟

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های مراجعه به نمایندگی‌های مجاز ال جی، خدمات شبانهروزی آنها است. هر موقع از شبانه‌روز و هر یک از ایام هفته، پرسنل حرفه‌ای و آموزش‌دیده نمایندگی‌ها آماده خدمت‌رسانی به مشتریان هستند. حتی در روزهای تعطیل نیز تیم تعمیر نمایندگی‌ها حرفه‌ای و متخصص هستند و امکان عیب‌یابی دقیق و برطرف‌کردن مشکلات را به‌خوبی دارند.

از طرفی خدماتی که جهت تعمیر تلویزیون ال جی در مراکز تعمیر ارائه می‌شود؛ به‌صورت سراسر در تمام کشور برقرار است. بنابراین مهم نیست که در کجای ایران هستید و چه ساعتی از شبانه‌روز با مشکل و خرابی در تلویزیون روبرو می‌شوید؛ همین حالا با نمایندگی‌ها تماس بگیرید. اگر تمایل به عیب‌یابی و تشخیص سریع ایرادات تلویزیون دارید؛ امکان مطالعه سایر مقاله‌های تخصصی ما در این زمینه مهیا است.

توصیه‌هایی جهت جلوگیری از بروز خرابی در تلویزیون‌ها

یکی از مهم‌ترین اقداماتی که با انجام آن امکان بروز خرابی و نقص در سیستم تلویزیون‌ها در حد امکان کاهش می‌یابد؛ جلوگیری از بروز خرابی است! بر این اساس به‌عنوان تیم و گروهی که تجربه چندین ساله‌ای در زمینه تعمیر تلویزیون ال جی داریم؛ توصیه‌هایی را در اختیار شما قرار می‌دهیم:

 • توجه به محل قرارگیری تلویزیون
 • احتیاط در نظافت دستگاه
 • انجام سرویس‌های دوره‌ای
 • بهره‌مندی از محافظ‌های الکتریکی
 • تمدید گارانتی

اشتباه جبران‌ناپذیر!

با قراردادن تلویزیون در محیط مرطوب و گرم تلویزیون خود را به سمت نابودی می‌کشانید! قطعات الکتریکی که در ساخت تلویزیون و سایر لوازم خانگی به‌کار می‌رود؛ حساسیت بالایی دارد. بنابراین زمانی‌که در معرض گرما و رطوبت بالایی قرار می‌گیرد؛ با نقص و سوختگی‌هایی همراه می‌شود. توصیه می‌کنیم که هنگام نصب و راه‌اندازی دستگاه، حتماً به محل قرارگیری آن توجه داشته باشید.

سرویس‌های دوره‌ای را دست‌کم نگیرید!

نمایندگی‌های مجاز ال جی دارای خدماتی مانند سرویسهای دورهای هستند که به درخواست شما و به‌صورت ۶ ماه یک بار انجام می‌شود. با انجام سرویس‌های منظم دیگران نیازی نیست، نگران خسارت‌های احتمالی در دستگاه خود باشید!

چرا گارانتی خود را تمدید نمی‌کنید؟

ال جی از جمله شرکت‌هایی است که امکان تمدید مدت‌زمان گارانتی را در اختیار مشتریانش قرار داده‌است. بنابراین با پرداخت هزینه نسبتاً مناسبی به صورت یک یا چند ساله، خیالتان بابت خرابی‌های احتمالی و رایج تلویزیون ال جی راحت است!

محافظ الکتریکی را فراموش نکنید!

نوسانات برق یکی از مهم‌ترین دلایلی است که سبب بروز آسیب به سیستم‌های الکتریکی همچون تلویزیون می‌شود. بنابراین جهت کاهش مراجعات تعمیر تلویزیون ال جی حتماً جهت فعالیت دستگاه خود محافظ الکتریکی تهیه کنید!

نظافت اصولی؛ کلید دوام و ماندگاری تلویزیون

اگر بدانید که پاشیدن مستقیم آب روی صفحه نمایش تلویزیون چه مضراتی دارد و احتمال بروز چه خرابی‌هایی را ایجاد می‌کند؛ هیچ‌گاه این کار را در هنگام نظافت تکرار نمی‌کردید! اگرچه نظافت روزانه و مداوم به سود ماندگاری تلویزیون است اما آن را به‌وسیله یک دستمال نمدار انجام دهید و از پاشش آب به سطح تلویزیون خودداری کنید!

تعمیر تلویزیون ال جی؛ یک کلام، ختم کلام!

در طول مقاله پیش‌رو یاد گرفتیم که مراجعه به نمایندگی‌های مجاز ال جی مزایای بسیاری از جمله سرعت عمل تعمیر، استفاده از قطعات اورجینال، گارانتی تعمیر وغیره را شامل می‌شود. بنابراین بهتر است هنگام مواجهه با خرابی‌های رایج تلویزیون‌ها به نمایندگی‌ها و تعمیرگاه‌های مجاز ما مراجعه کنید و تعمیر تلویزیون ال جی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهید.

اگر تلویزیون اختلال دارد؛ همین حالا با شماره‌های پشتیبانی ما تماس بگیرید و از تیم مجرب و حرفه‌ای تعمیر در منزل ما بهره‌مند شوید! همچنین جهت کسب اطلاعات و آگاهی‌های بیشتر درباره انواع خرابیهای رایج در تلویزیون و تعمیر آن‌ها به سایر مقاله‌های تخصصی ما مراجعه کنید.

شاید دوست داشته باشید

به گفتگو بپیوندید